merhaba arkadaşlar bugün bi site üyemizden mail aldım ve burada paylaşmak istedim

Konu, 'Eğlence - Sohbet - Geyik' kısmında taner.andirin tarafından paylaşıldı. Cevaplar: 0 | Okunma: 592

1. taner.andirin

taner.andirin Yönetici - Admin
    Yetkili Kişi Genel Yönetici

Blog Entries:
    202
    Beğenilen Mesajlar:
    1.003
    merhaba arkadaşlar bugün bi site üyemizden mail aldım ve bu maildeki soruyuda cevabıda burada paylaşmak istedim..

SORU : 

Question Answer : İsminiz mehmet
    E-mail adresiniz  : ^^^^@hotmail.com
    ISTEK SECENEKLERI : ÖNERİ

FILM IMDBSI VARSA IMDB YOKSA ISTEK HAKKINDA BILGI kolay gelsin sizin sitede 720p filimler en fazla 1,5 gb ama başka sitelerde en az5 gb ne den böyle kalite farkı var bir açıklaya bilirmisiniz.​

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------​

CEVAP : 

mrb kardeşim filmler arası kaliteyi sormuşsun hemen kabaca açıklayım..​

örnek film boyutları temsilidir... 

bdrip : 850 mb
    720p (bdrip) tr-en çift dil seçenekli: 1,5 gb 
    1080p (bdrip) tr-en çift dil seçenekli: 2,5 gb 

bunlar bizim paylaştığımız genelde film kaliteleri 720p nin yanına bdrip koymamın sebebi film çift dil seçeneğine sahip görüntü kalitesi oldukça iyi fakat film biraz sıkıştırılmış sebebiyse herkesin sınırsız interneti yok maalesef sence biz filmi sıkıştırmasaydık ve film gerçek boyutunda olsaydı dediğin gibi 5 gb tı görürdü..

yani kardeşim bilinçli olarak biraz filmlerin boyutunu düşürüyoruz diğer siteler gibi herkesi boyutu düşük diye bdrip izlemeye zorlamıyoruz biz herkese görüntüsü iyi çift dil seçenekli bluray filmi düşük gb ta veriyoruz :) 

başkada bi sebebi yok...​

ha bu arada gerçek boyutlarında da paylaşıyoruz sadece sıkıştırmıyoruz yani..​

Etiketler:
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Portal
Torrent Film & Teknoloji Webmaster Formu
Blog