Moana 2016 HD-TS XviD- TR Sub- Torrent Film İndir

İnternet Tarayıcıları Giriş Sayfaları Sorunu- Ana Sayfa Google Yapımı- Açılış Sayfası

Konu, 'Yardım - Kılavuz - Sorun' kısmında taner.andirin tarafından paylaşıldı. Cevaplar: 2 | Okunma: 995

1. taner.andirin

taner.andirin Yönetici - Admin
    Yetkili Kişi Genel Yönetici

Blog Entries:
    202
    Beğenilen Mesajlar:
    997

TARAYICILARDA ANA SAYFA DEĞİŞME HATASI

Arkadaşlar nereden bulaştı bilinmez silersiniz temizlersiniz reset atarsınız bilgisayara geri geliyor bütün tarayıcılarınızın giriş sayfası resimdeki gibi olur..

İŞDE ÇÖZÜMÜ VE ALTERNATİF YOLLAR

YÖNTEM 1

Denetim Masası > Program ekle kaldır > Yandex Toolbar'ı Kadır. Firefox kullanıyorsan Simgede Sağa tıkla > özellikler > Kısayol kısmında Hedef: "C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" yapıp en altta uygula ve tamam kısımlarını tuşla.

YÖNTEM 2

Google Chromede sağ üst köşedeki üst çizgiye tıklayın açılan yerden diğer araçlar'ı bulun oradan uzantılar a gelin.
    Uzantılardan kaldırın zararlı gördüklerinizi .

YÖNTEM 3

Eğer yine varsa Masaüstüne gelin Google Chromeye sağ tıklayın özelliklere girin oralarda yandex ile ilgili bir link göreceksiniz onu silin.

YÖNTEM 4

Eğer yine olmazsa ADWCleaner yükleyin ondan tarama yapın bilgisayarınızı yeniden başlatın tekrar açılsın olur ​

2. ozkan.altas

ozkan.altas Adım Adım Yükseliş
    Yeni Üye

Blog Entries:
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    0
    bence spam virüsleri genelde oyun siteleri ve reklamlardan bulaşıyor

3. taner.andirin

taner.andirin Yönetici - Admin
    Yetkili Kişi Genel Yönetici

Blog Entries:
    202
    Beğenilen Mesajlar:
    997
    aynen abicim bide link.bt diye bi link kısaltma sitesi var bazı site sahibi arkadaşlar o siteyle çalışıyor azıcık daha fazla para kazanmak için o siteyle kısaltılan bir linke tıkladığın an zaten ufacık virüslü bi setap iniyor eğer acemiysen tıklıyosun o setaba hadiii okullar tatil :D :D :D

Etiketler:
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Portal
Torrent Film & Teknoloji Webmaster Formu
Blog